25.01.20

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Print this pageTweet about this on Twitter

נשר

דוד עמר: “אני מאמין באמונה שלמה שאם רועי יקבל את המפתחות, העיר נשר תצליח”

ראיון מיוחד ומשותף התקיים בין ראש העיר המיתולוגי דוד עמר שעמד בראשות העיר כ-24 שנים, לבין חבר מועצת העיר רועי לוי והמועמד בימים אלו לראשות העיר בבחירות הקרובות

מאת: ניר אהרוני , 29 במרץ 2018

רועי לוי, חבר מועצת העיר, מי שכיהן תחת דוד עמר ראש העיר כמחזיק תיק החינוך בקדנציה הראשונה נפגש לשיחה של אחד על אחד על מנת ולקבל את ברכתו להמשך הדרך, לקבל עצה אחת או שניים בניהול העיר ולאחל לו חג פסח שמח.

רועי לוי ודוד עמר צילום: ארכיון "כוכב"

בתחילת המפגש החם פנה רועי לדוד עמר: “היה לי חשוב להגיע אליך לפני חג הפסח, על מנת לקבל את ברכתך בהתמודדות שלי לראשות העיר, ולאחל לך חג שמח”.
דוד עמר סיפר לרועי על הפוטנציאל של העיר נשר: “מה אין לנו בנשר? יש הכול. אנחנו יושבים על תשתית כבישים מצוינת, נתיב תחבורה ראשי שמחר אותנו לכל מקום, אנשים מצוינים. יש לי אמונה גדולה בנשר, יש לה פוטנציאל מצוין. בנינו יחד עיר שכולם רוצים להגיע אלי”.
בהמשך ביקש רועי לוי את הצעתו של דוד עמר: “בתור ראש עיר שלקחת את נשר קדימה ובמשך שנים רבות הוביל את נשר להצלחה, הייתי שמח לשמוע ממך איך אפשר להחזיר את נשר למה שהייתה ואפילו מעבר לכך?”
דוד עמר: “אתה רואה מה שקורה פה בעיר בשנים האחרונות. אני מציע לך לעשות הכול במחשבה, להשקיע בחינוך, לשמור על האינטרס של התושבים הכי חשוב תהיה כמו שאתה תמיד- קשוב לאנשים.
אני מאמין באמונה שלמה שאם רועי יקבל את המפתחות לעיר, אין שום ספק שתוך שנים מועטות היא תחזור להיות אותה עיר שאני חשבתי וחלמתי שתגיע”.
“לנשר יש עתיד ורועי רואה את זה” אמר דוד עמר, “רועי סיפר לי על החזון והתוכניות שלו לעיר ואני רואה אצלו את הרצון להחזיר את החינוך למרכז ולחזק את הציבור בעזרת עשייה . יש לו תוכנית שכוללת את כל תחומי החיים והיא לא חלום , רק צריך את האדם הנכון להוציא אותה לפועל”.
בפניה אישית לרועי הוסיף דוד עמר: “אתה תיקח את העיר למעלה- בעזרת חינוך, תעסוקה וערכים. אני מאמין בך , בעזרת השם ובאמונה שלמה שתנצח ותצליח. אני מכיר אותך רועי, ויודע שתצליח להשפיע על הכלכלה ועל חיי התושבים בעיר נשר”.
לסיום ביקש דוד עמר להעביר מסר לתושבים: “זכרו ללכת להצביע זו פעם אחת בשביל לחיות ולהרגיש בטוח כל השנים, לכן אני אומר צאו להצביע ויחד עם רועי ננצל את הפוטנציאל של העיר. אני מאחל לתושבים שלנו חג פסח שמח וכשר וידעו לעשות את הבחירה הנכונה”.
לסיום ביקש רועי להודות לדוד עמר: “אתה מודל של ראש עיר שהשקיע את כול כולו בשביל התושבים ושמת תמיד את החינוך והתושבים בראש סדר העדיפויות, את זה אני מבקש להחזיר לעיר. במשך 30 שנה כיהנת כחבר מועצה וראש עיר ונתת את כל כולך לנשר , כולל הבריאות שלך. אני מבטיח בקדנציה שתבוא עלינו לטובה ושאבחר בלי נדר, להוקיר את פועלך למען העיר והתושבים, זה מגיע לך.
בעזרת התמיכה של התושבים נדאג לחינוך שמספקת חליפה אישית לכל תלמיד, יחד נדאג לקדם את הספורט והעסקים בעיר. למרות השנים האחרונות , תרומתך לעיר מורגשת וקיימת. אני מבטיח לך, שאחרי שננצח, בעזרת השם, נחזיר את החינוך לעיר, נחזיר את הגאווה לתושבים שלנו. אני מאחל לך ולכל תושבי נשר חג פסח שמח וכשר – שנדע יחד לצאת לחירות”.
בתקופת כהונתו של דוד עמר קיבלה נשר הכרה כעיר וצמחה להיות עיר שמושכת משפחות צעירות וזוכה להישגים רבים, בניהם: מקום שני באחוזי הזכאים לבגרות בכל הארץ, פרס החינוך היישובי של משרד החינוך, אחוז הגיוס בנשר הגיע כמעט ל-100% כאשר 60% משרתים שירות משמעותי. דוד עמר כראש העיר היה נחוש להפסיק את מטרד המחצבה וניהל מאבק עיקש דרך בתי המשפט וועדת הפנים של הכנסת עד שהצליח בסופו של דבר לסגור את המפגע והגדיל לעשות כאשר צירף את נשר לפרויקט צמצום פליטת גזי החממה ולחסון ב15% את צריכת החשמל של מבנה ציבורי.

עוד כתבות בתחום נשר

לכל הכתבות בקטגוריית חדשות >>>