23.01.20

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Print this pageTweet about this on Twitter

מוא"ז עמק חפר

חיזקי סיבק השיק קמפיין לראשות מועצת עמק חפר

למעלה מ-200 תומכים ופעילים נלהבים התאספו בביתו של חיזקי סיבק במושב אביחיל בעמק חפר, בחמישי האחרון, לחגוג במסיבה לרגל השקת קמפיין הבחירות לראשות המועצה

מאת: ניר אהרוני , 6 ביוני 2018

על הדשא בחצר של חיזקי ניתן היה לראות ייצוג מגוון של תושבים מכל יישובי העמק – אנשים המכירים שנים רבות את חיזקי ואת פעילותו הציבורית הענפה בכל תחומי החיים לטובת הקהילה. “אין מועמד ראוי ממנו כמנהיג העמק”, ציינה מטי יוגב מבת חפר, הרצה בעצמה כמועמדת לרשימה ארצית בבחירות הכלליות, בנאומה המרגש היא ציינה כי: “אני באמת חושבת שיש על מי לסמוך. מהבית הזה הולך לצאת ראש המועצה הבא של עמק חפר. הסלוגן המלווה את הקמפיין – עליו באמת אפשר לסמוך – זה באמת מה שמייחד את חיזקי”. וסיכמה: “ברגע שאתה תשב במושבך כראש מועצה – אנחנו, תושבי עמק חפר – נרוויח”.

התומכים והפעילים בביתו של חיזקי סיבק צילום: ארכיון "כוכב"

דניאל ברנשטיין, סטודנטית לרפואה, נשאה גם היא ברכות מרגשות וסיפרה: “תמיד ידענו שמחיזקי אפשר לבקש הכל, שאין גבול לאנרגיה ולרצון לעזור” היא פנתה בדבריה לחיזקי וציינה “חידדת בי עוצמה שעזרה לי להביא את עצמי באור מלא אמונה ותבונה”. אחריה עלה יוני רועה, מי שהלחין את ג’ינגל הבחירות שילווה את הקמפיין, נשא דברים בשבחו של חיזקי והג’ינגל הושמע בהשמעת בכורה לקהל הפעילים והתומכים. לאחר מכן, בזמן שחיזקי עלה לשאת דברים, הקהל קיבל אותו במחיאות כפיים סוערות, “אני מרגיש הערב בבית, ולא רק בגלל שפה אנחנו גרים. אני מרגיש בבית, כי אחרי למעלה משני עשורים של עשייה ציבורית והתנדבותית – ראשות המועצה היא הצעד הטבעי עבורי. אבל, אני מרגיש בבית לא רק פה במרחב המשפחתי. עבורי, עמק חפר כולו הוא הבית, ואיזה בית… שילוב של היסטוריה מורשת וציונות, יחד עם חדשנות של הדור הצעיר וקהילה רב-דורית איתנה. טבע, חקלאות והתיישבות הכפרית המשתלבים יחד באיזון עדין, אותו עלינו לנצור ולשמר. אבל מה שבאמת הופך מקום לבית, הוא האנשים. הביטו סביב, על החברים, המשפחה, השכנים, על עצמכם. כשאומרים “מלח הארץ”, מתכוונים אליכם. אתם הקהילה המדהימה עליה כולם מדברים. אתם החקלאים, האומנים, ההיי-טקיסטים, אנשי החינוך והאקטיביסטים. אתם אלו שהופכים את עמק חפר למקום המופלא שהוא היום. ואתם גם הסיבה שאני מתמודד על ראשות המועצה. כי מגיע לכם לקבל את הכי טוב שיש לעמק להציע. מגיע לכם הטוב ביותר בשבילכם, בשביל הילדים שלכם ובשביל הנכדים שלכם”.
חיזקי פירט בנאומו את עקרונות תוכנית הפעולה ואת האני מאמין שלו, כאשר המסר המרכזי הינו: “העמק חייב לצעוד קדימה אל העתיד, להוביל ולהוות מודל ודוגמא לרשויות בכל רחבי הארץ”. ועל כך תוכלו לקרוא בהרחבה באתר האינטרנט ובדף הפייסבוק “חיזקי סיבק – ראש המועצה הבא של עמק חפר”.
לאחר הברכות והנאומים שרו וניגנו צעירי העמק המוכשרים: מאי שדה מבית חירות, תהל סמוראי מבית יצחק, איתי בן עזר מאביחיל ורועי חרמון מאביחיל ובן גולן מהמעפיל. גם מגן דהרי שר ושימח את הקהל כאשר נכנס עם האופנוע עד הבמה. את הערב הנחתה בר בן יעקב והוצגו לאורחים אנשי המטה של חיזקי: רן יונגר מחבצלת מנהל צוות שילוט, גיל בן משה מחניאל מנהל קידום מדיה, רחל בלה מאלישיב מנהלת מזכירות מטה, גדי חייט מנהל הקמפיין מבית חירות, גלי עציון יועצת משפטית, שמעון דורון יועץ אסטרטגי מגן יאשיה והעומדת בראש המטה הדר פרנקו גלאור מכפר ויתקין.
“תודה לכל התומכים והפעילים. תודה לכל הדוברים, הנגנים והזמרים, הנוער, הצעירים וותיקי העמק. תודה לצוות המטה ולמשפחה האהובה שלי”, סיכם חיזקי בסיום הערב, “אנו חוגגים היום בחצר ביתנו, יחד עם למעלה מ-200 חברים למסע, ונמשיך יחד אתכם כל הדרך לראשות המועצה!”.

עוד כתבות בתחום מוא"ז עמק חפר

לכל הכתבות בקטגוריית חדשות >>>