26.01.20

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Print this pageTweet about this on Twitter

יקנעם עילית

נפרדנו כך: עיריית יקנעם נפרדה מחברת הכנסת הטרייה לאה פדידה

ראש העיר, סימון אלפסי: “לאה מילאה את תפקידיה בעיר בהצלחה גדולה, היא השגרירה שלנו בכנסת”. ח”כ לאה פדידה: “אני מבטיחה לייצג את יקנעם בכבוד”

מאת: זליג אהרונוביץ , 13 בדצמבר 2017

עיריית יקנעם נפרדה מחברת הכנסת הטרייה, חברת מועצת העיר לשעבר, לאה פדידה, שנכנסה לאחרונה לכנסת, לאחר 18 שנות פעילות התנדבותית ביקנעם, בהן מילאה שורה של תפקידים, וביניהם המשנה לראש העיר, יו”ר הנהלת המתנ”ס, יו”ר הוועדה לקידום מעמד האישה ועוד.

אורי שמואל, סימון אלפסי ולאה פדידה צילום: ארכיון "כוכב"

ראש העיר אמר לח”כ פדידה, שהוא שמח בשבילה שהגשימה חלום ונכנסה לכנסת. סימון אלפסי סיפר שהכיר את לאה במאבקה הראשון שעסק בצהרונים, ומאז דרכם הצטלבה. הוא פירגן לפדידה על פעילותה במתנ”ס, ואמר: “בתקופתה המתנ”ס הכפיל ושילש את פעילותו ותקציבו גדל. אלפסי בירך את פדידה על שעשתה עבודה מצוינת בעיר, במתנ”ס, בוועדה לקידום מעמד האישה ועוד. הוא שיבח אותה על כל התכניות שהובילה.
מ”מ ראש העיר, אורי שמואל, בירך אותה ואמר: “לאה תמיד ידעה מה היא רוצה, כיוונה גבוה והשיגה את מבוקשה”.
סגן ראש העיר, דני סירי, פירגן לפדידה על שהייתה חברת מועצה דומיננטית וערכית. הוא שיבח אותה על היותה נבונה, חכמה ובעלת מוטיבציה, ואחת שתמיד רוצה לעזור לאנשים.
חבר מועצת העיר, אריק וקנין, אמר: “כשלאה רוצה משהו היא משיגה אותו”. הוא איחל לה הצלחה בהמשך הדרך.
חבר מועצת העיר, אברהם איבגי, שיבח את פדידה על היותה נאמנה ועל שאפשר לסמוך עליה.
חבר מועצת העיר, יורי מגנר, אמר: “יש לנו זכות גדולה לארח חברת כנסת משלנו במועצת העיר”.
חבר מועצת העיר, יאיר פריימן, בירך את לאה ואמר ששמח לשתף איתה פעולה ושיבח אותה על שהיא מייצגת אותנו בכנסת בכבוד.
חבר מועצת העיר, רונן שפירא, אמר: “אנו מכירים הרבה שנים ויש לנו הערכה רבה”.
חברת מועצת העיר, כרמית חובל טון, בירכה את לאה על עשייתה המבורכת ודאגתה לקידום מעמד האישה.
בנוסף לחברי המועצה, בירכו את לאה גם הוריה, חברים קרובים ומנהלים בעירייה. מנהלת המתנ”ס שעבדה עם לאה בצמידות בשנתיים וחצי האחרונות, אורנה טוכמן, אמרה: “לאה הייתה עבורי מנטורית ומורה. כל מה שאני יודעת על ניהול מתנ”ס, הוא בזכותה”.
יועצת ראש העיר, מוניק קונפינו, בירכה את לאה ואמרה שהיא מאוד מתרגשת בשבילה. קונפינו שיבחה את פדידה על עבודתה המצוינת ואמרה לה שבדרכה המיוחדת היא מצליחה. הוריה של לאה בירכו את בתם וסיפרו שכבר בגיל 13 זכתה בתואר ‘נערת מופת’. ההורים הגאים סיפרו שחינכו אותה לאהבת האדם ולעזרה לזולת ורואים את התוצאות.
ח”כ לאה פדידה שהתרגשה מאוד מהברכות, אמרה: “היום הזה הוא יום מאוד מיוחד בעבורי”. היא סיפרה שהניחה את הצעת החוק הראשונה שלה בכנסת. פדידה סיפרה שהשתלבה באופן מלא בעבודת הכנסת, וציינה שביקנעם היא קיבלה ארגז כלים וידע בתחומים רבים, כך שהגיעה לכנסת בשלה. פדידה סיפרה שכמעט בכל ישיבה מזכירים את יקנעם ונותנים אותה כמודל. פדידה ציינה שהיא רוצה לייצג את יקנעם ואת המדינה בכבוד, והוסיפה שהיא שמחה לפעול למען הציבור. פדידה הודתה לאלפסי ואמרה: “היה לי מורה דרך, חבר ושותף, למדתי ממנו המון”.
ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי: “אני שמח ונרגש בשביל לאה, שעשתה היסטוריה והגשימה את חלומה. לאה מילאה שורה של תפקידים וכיהנה בין היתר כמשנה לראש העיר, יו”ר הנהלת המתנ”ס ויו”ר הוועדה לקידום מעמד האישה. בכל תפקידיה עשתה עבודה מצוינת. לאה הייתה שליחת ציבור מצוינת, שלמדה כל הזמן את העבודה וקידמה תכניות. ללאה זכויות רבות בפיתוחה של יקנעם, ואני מאחל לה להצליח בכנסת ולהתקדם מעלה מעלה”.
ח”כ לאה פדידה: “אני מודה על הזכות שניתנה לי לשרת את ציבור תושבי העיר יקנעם, לצדו של ראש העיר סימון אלפסי, מנהיג, מורה דרך וחבר. אני גאה בעיר יקנעם, נבחריה ותושביה, ואני לא נפרדת. ליקנעם מקום מיוחד בליבי. יקנעם היא מודל ודוגמא לעיר מצליחה בכל קנה מידה. העשייה, הכלים וההון האנושי של העיר, הם הכלים שלי בדרכי החדשה. אני רואה בתפקידי כחברת כנסת שליחות ואחריות, ואני מבטיחה לייצג את יקנעם בכבוד. אפעל למען שיוויון הזדמנויות וחברה טובה יותר. תודה לכל השותפים הרבים שצעדו איתי בדרך העשייה למען העיר במשך שמונה עשרה שנה בהתנדבות ובשליחות”.

עוד כתבות בתחום יקנעם עילית

לכל הכתבות בקטגוריית חדשות >>>