22.01.20

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Print this pageTweet about this on Twitter

כדורגל

עוד נקודה: עירוני נשר ומכבי שעריים סיימו בתיקו

חניכיו של המאמן אלדד שביט הפגינו רוח לחימה ושמרו על רשת נקייה. ביום שישי הנשרים יוצאים למשחק חוץ קשה נגד הפועל רמת גן

מאת: זליג אהרונוביץ , 7 בדצמבר 2016

עירוני נשר יצאה ביום שני למשחק חוץ מול מכבי שעריים (החלפת ביתיות, ז.א), משחק שהיווה לפני השריקה סוג של מוקש עבור הנשרים, שנמצאים במומנטום טוב לאחרונה, אך גם שעריים עושה קולות של מי שהגיעה סוף סוף לליגה.

ייאמר מייד, נשר לא התעלתה לרמה שהפגינה שמחזורים האחרונים וזה היה משחק פחות טוב של הקבוצה, שמיעטה להגיע למצבי הבקעה, בניגוד למשחקים קודמים, למרות מזג האוויר הקר ששרר באצטדיון והמגרש הרטוב הוביל לקצב משחק טוב. בסה”כ ניתן לומר שהמשחק היה די שקול, שהתנהל באמצע המגרש, בלי הרבה מצבי הבקעה לשני הצדדים. למעשה, השליטה בשדה עברה מקבוצה לקבוצה אך שתי העולות החדשות לליגה הלאומית לא תרגמו זאת לשפת השערים.

צילום: ראובן כהן

נשר יכולה להרגיש גם קצת פספוס, כי בחלק האחרון של המשחק שעריים רצתה לנצח בכל מחיר. המנג’ר/מאמן (כנראה במשחקו האחרון בקבוצה) ניר קלינגר הימר על התקפה וויתר על האמצע של קבוצתו לגמרי. הוא התבסס רק על שחקני התקפה, ואם הנשרים היו משחקים חכם ויוצאים להתקפות מעבר ומתפרצות לפי הספר, הם היו יכולים לנצל את השטחים הפתוחים שנחשפו בהגנת שעריים על מנת לנסות ולהבקיע, כי המקומיים הפקירו לחלוטין את ההגנה.
יצוין כי, מהמשחק חסרו הזר סמיר ברקטרביץ (מורחק) וערן רוזנבאום שפצוע כבר כמה שבועות.
מצד שני, האורחים יכולים להיות שבעי רצון מהנקודה שליקטו. לשחקנים מגיעה מילה טובה על הלחימה הבלתי מתפשרת במשחק זה.
מאמן הקבוצה, אלדד שביט, אמר בסיום המשחק לספורט “כוכב” כי: “יצאנו למשחק חוץ קשה מאד. התפתח משחק טקטי וזהיר משני הצדדים ותוצאת הסיום כאילו הייתה ידועה כבר בדקות הראשונות. אני מרוצה מהנקודה, משחקים כאלה גם אפשר להפסיד ונקודת ליגה בצפיפות שהתפתחה בטבלה, זה לא עניין של מה בכך”.
יו”ר המועדון, שלומי פרץ: “זה היה משחק חוץ מול קבוצה טובה, שלפי ההשקעה והשחקנים שיש להם בסגל, המקום שלהם צריך להיות הרבה יותר גבוה בטבלה. בל נשכח שגם שיחקנו נגד קבוצה במומנטום טוב, עם התלהבות אחרי שני ניצחונות וזכייה בגביע טוטו. הנקודה עצמה מאוד חשובה, כי הם לא התקרבו אלינו ופער הנקודות בינינו נשאר. צריך לקחת בחשבון שהליגה הזאת מאוד משוגעת, אנחנו רואים את זה שבוע אחרי שבוע, והשאיפה הראשונה שלנו כמובן להתייצב בליגה, הרבה לפני סוף העונה”.
היו”ר אמיל יוסיפוב, הוסיף ואמר כי: “אפשר לראות שאנחנו 4 נקודות בלבד מהמקום השני שמוביל לליגת העל. אם היו שואלים אותי בתחילת העונה שאם אחרי 13 מחזורים זה יהיה המצב, הייתי קונה את זה בשתי ידיים.
במחזור הקרוב (ביום שישי) תצא נשר למשחק חוץ מול הפועל רמת גן, הממוקמת במקום השני.
המאמן אלדד שביט לא מקל ראש ביריבה, ואומר: “אנחנו בשלבים של עומסים והבריאות של השחקנים על חבל דק. לאט לאט אנחנו חשופים לפציעות ולשינויים מאולצים בהרכב השחקנים. כך גם צפוי להיות בשישי, שנכון לרגע זה יש מספר שחקנים בסימן שאלה. מבחינת היריבה, אז כמובן שמדובר באחת המתמודדות הודאיות לעלייה בסיום העונה, וגם שם צפוי לנו משחק קשה מאד, אבל ננסה לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר ולחזור משם עם פרנסה”.

עוד כתבות בתחום כדורגל

לכל הכתבות בקטגוריית ספורט >>>