26.01.20

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Print this pageTweet about this on Twitter

נשר

רועי לוי, חבר מועצת העיר נשר הכריז על מועמדותו לראשות העיר

את ההכרזה בחר רועי לקיים בבית הוריו בליווי משפחות ותומכיו, בשכונות בן דור הוותיקה שם גדל והתחנך

מאת: ניר אהרוני , 22 במרץ 2018

בראשון האחרון הצהיר רועי לוי במסיבת עיתונאים חגיגית על מועמדותו לראשות העיר הנשר. בנאומו אמר: “במפגשים עם התושבים אתם משתפים אותי בתחושות הקשות על עתיד החינוך, על השכונות המוזנחות, על הרגשת הניתוק של הנהלת העירייה מהתושבים”.

רועי לוי הכריז על מועמדותו צילום: ארכיון "כוכב"

“תחושותיכם ושאילותיכם באות ממקום אמיתי וטהור של רצון לראות את העתיד שלנו ושל ילדנו טוב יותר, כולם כבר מבינים שחייבים לשנות את המצב הקיים ושהמציאות הנוכחית אינה יכולה להמשיך. אפשר וצריך לעשות יותר, למענינו ולמען הדור הבא יותר בחינוך, יותר בתשתיות, יותר בתרבות ובעיקר לשים אתכם התושבים במרכז.
על כן, לאחר שנים של ניסיון בעשייה הציבורית כמנכל אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה, כיועץ בכיר לשר הביטחון לשעבר שאול מופז, כמבקר תאגידים ורשויות מקומיות, כמחזיק תיק החינוך בנשר וכחבר מועצת העיר, בחרתי להעמיד את עצמי בראש סייעת “כן נשר” ולהתמודד לתפקיד ראש העיר.
אני נטוע כאן: כאן נולדתי, כאן הקמתי את משפחתי, כאן אני רוצה לחיות בכבוד ובאיכות חיים גבוהה. כאן במקום הזה, בבית הורי, מוותיקי העיר, הונחלו בי הערכים , שם ממול בהמשך המורד גרה סבתי שמסמנת בעיני את דור המייסדים של נשר, ולא רחוק מכאן אני גר יחד עם רעייתי מורן ושלושת ילדי.
נשר שלנו היא עיר של מפגש בין וותיקים לצעירים, בין חיים סטודנטיאליים לחיי משפחה, בין עולים לצברים. נשר שלנו היא עיר עם הון אנושי מדהים ופוטנציאל ענק.
הגיע הזמן שעולם הערכים ישתנה ותהליכי קבלת ההחלטות יהיו שקופים ובשיתוף התושבים, הגיע הזמן שנשר תחזור להוביל בתחום החינוך והקהילה, הגיע הזמן שנציגי הציבור יהיו כאן בשבילכם ולמענכם ויחד נוביל את נשר לעשור הבא. הגיע הזמן שנחזור להתגאות בנשר שלנו כעיר אחת על כל מרכיבה וגווניה.
יחד עם חברי לסיעת כן נשר נפעל להעצים את מערכת החינוך בעיר, נשים דגש על חיזוק השכונות ושיקום התשתיות ונקדם חיזוק לשירותי העירייה והעשרת חיי הקהילה והתרבות.
נחזיר את החינוך לראש סדר העדיפויות שלנו, נעצים את החינוך הבלתי פורמלי ונטפח את תנועות הנוער, כי החינוך לא מתחיל ובטח לא נגמר רק בבית הספר. יחד נשים דגש על מתן הזדמנות שווה לכל תלמיד ותלמידה כי השקעה בדור הצעיר היא השקעה לדורות.
יחד נעשיר את חיי הפנאי כשנפעל לעידוד כישרונות צעירים כל ילד בעיר יקבל חליפה אישית שתדאג להעצים את החוזקות האישיות שלו ותטפח את הפוטנציאל האישי שלו. אומרים שכל ילד צריך אדם אחד שיאמין בו אני האחד שמאמין בילדי נשר ואדאג שהם ידעו את זה בכל גן, בכל כיתה ובכל חוג.
חיי התרבות והספורט תמיד היו סמל להצלחתה של נשר. נשר תחזור להיות מעצמה בתחומים אלו על ידי השקעה מסיבית בחוגים נרחבים לבני הנוער שלנו קרובים לבית ובמחיר שווה לכל כיס.
יחד נחזיר את היופי לעירנו תוך שנבלום תוכניות הרסניות שפוגעות באיכות החיים ובאיכות הסביבה שלנו. נישב יחד נציגי עירייה ונציג שכונות לקביעת סדר עדיפות משותף לשיפור התשתיות בשכונות. יחד נקדם את שירותי העיריה, כך שיתנו מענה יעיל ונגיש לכל תושב, בכל גיל ובכל שפה כי כל תושב נחשב.
נפתח נרחיב ונחזק את העיר ע”י עידוד יזמות כלכלית חדשנות בעיר תוך מתן הטבות לתעשיות עתירות ידע על חשבון תעשיות מזהמות. נחזק אתכם, בעלי העסקים הקטנים בעיר בעזרת תוכניות קידום ושיח משותף וקבוע שלנו יחד. אני קורא מכאן לראשי הסיעות בנשר להתאחד תחת החזון שאנחנו מובילים ולהצעיד את העיר שלנו למקום טוב יותר.
ב-31 באוקטובר לכל אחד ואחת ממכם, התושבים שלנו, תהיה הזדמנות לבחור להגיד כן לעתיד טוב יותר, כן לעשייה חברתית ישרה ונקיית כפיים. תהיה לכם ההזדמנות להגיד כן לאנשים שיפעלו למענכם, למען העיר שלנו. תהיה לכם הזדמנות להגיד כן לנשר. אני מאמין בעיר שלנו ובכם תושבי נשר שיחד נוביל את העיר בדרך הנכונה. אני מודה לכם על תמיכתם ואמונכם בי”.

עוד כתבות בתחום נשר

לכל הכתבות בקטגוריית חדשות >>>